moje zdobycze

Spectra Vondergeist

Moja pierwsza lalka ♥ Niestety, na skutek niefortunnego wypadku, Spectra została pozbawiona nogi ;=;



Rochelle Goyle

Uwielbiam ją ♥ Jest bardzo fotogeniczna i taka...delikatna. 



Draculaura

Jej włosy to rzycie XDD Ma ładny mejkap ;w;




Skelita

Ta lalka to dzieło sztuki po prostu. Ona nawet nie potrzebuje ubrań.


Abbey

Abbey jest, delikatnie mówiąc, do niczego ;-; Nigdy nie wychodzi ładnie na zdjęciach i ma najcieńsze włosy ze wszystkich moich lalek. Plus cała jest jakaś taka niekształtna ;;-;; Chcem ją sprzedać. Ktoś chętny? XDD




Catrine

Bardzo jom lubię. Ma śliczne usta i wogóle jest ładna. 






Od jakichś trzech lat na mojej liście życzeń znajduje się Twyla. Bardzo jej pragnę ;w; Tylko ona podoba mi się z pozostałych lalek, któych nie posiadam. Twyla dopełniłaby moją kolekcję ♥;-; 

Ah marzenie ;___________________________;


                                  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz