Spectra Vondergeist
Moja pierwsza lalka ♥ Niestety, na skutek niefortunnego wypadku, Spectra została pozbawiona nogi ;=;
Rochelle Goyle
Uwielbiam ją ♥ Jest bardzo fotogeniczna i taka...delikatna.
Draculaura
Abbey
Abbey jest, delikatnie mówiąc, do niczego ;-; Nigdy nie wychodzi ładnie na zdjęciach i ma najcieńsze włosy ze wszystkich moich lalek. Plus cała jest jakaś taka niekształtna ;;-;; Chcem ją sprzedać. Ktoś chętny? XDD
Catrine
Catrine
Od jakichś trzech lat na mojej liście życzeń znajduje się Twyla. Bardzo jej pragnę ;w; Tylko ona podoba mi się z pozostałych lalek, któych nie posiadam. Twyla dopełniłaby moją kolekcję ♥;-;
Ah marzenie ;___________________________;







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz